دسته‌بندی نشده

برنامه آزمون‌های حضوری

آزمون‌های حضوری همتلاش

ششمی های عزیزم سلام؛ اینبار همتلاش در نظر داره آزمون های حضوری برای دانش آموزان با استعداد برگزار کنه!!! توجه داشته باشید که تمام سوالات و محتواهای آزمونهای ما شباهت چشمگیری به آزمونهای اصلی تیزهوشان داره و دانش آموزان برای گرفتن نتیجه بهتر در آزمون میتونن توی آزمونهای حضوری ما شرکت کنند؛ تا هم دانش خودشون رو ارزیابی بکنن و هم با شرایط آزمون و مدیریت زمان و … در جلسه آزمون آشنا بشن و سر جلسه آزمون اصلی غافلگیر نشن!!!!!!

محتواهای آزمونهامون درباره استعداد تحلیلی هستش و تمام مباحث رو پوشش میده که شامل هوش کلامی، هوش ریاضی، هوش تحلیلی، هوش منطقی، هوش فضایی و انواع تیپهای دیگری از سوالات میشه که در آزمون‌های قبل مطرح شدن یا حس میکنیم که ممکنه مطرح بشن!!!!!!!

صبر کنید؛ اینایی که گفتم همش نیست!!!!!!

ما بعد از هر جلسه آزمون ۶۰ دقیقه زمان اختصاص می دیم که در حضور دانش آموزان عزیزمون سوالات آزمون همون روز رو بررسی کنیم تا اگر دانش آموزی در سوال یا مبحثی مشکل داره بتونه اون مبحث رو یاد بگیره و علاوه بر اون تایمی رو در نظر گرفتیم تا مشاوران همتلاش با دانش آموزانمون درباره روش های تست زنی در منزل، مدیریت زمان سرجلسه آزمون، کم کردن پاسخ های اشتباه و و و و ده ها موضوع دیگه حرف بزنن و راهکارهاشون رو برای بهبود عملکرد شما عزیزان در اختیارتون بذارن.

برنامه آزمون‌هامون در طول سالتحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ به شرح زیر خواهد بود که تک تک شما عزیزان میتونید برای شرکت در این آزمون نام و نام خانوادگی خودتون رو به شماره ۰۹۹۶۰۹۹۸۸۱۷ پیامک کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا